1. Grąžinimo sąlygos

1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.
1.2. Pirkėjas, norėdamas grąžinti/ keisti prekę turi išsiųsti užklausą, nurodydamas prekės grąžinimo/ keitimo priežastį elektroniniu paštu – info@slimwear.lt.
1.3. Tuo atveju, kuomet prekės grąžinamos/ keičiamos dėl nustatytų trūkumų ar defektų – prekių siuntimo/ pristatymo išlaidas apmoka Pardavėjas. Prekėse nenustačius trūkumų ar defektų siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
1.4. Grąžinama prekė turi būti įsigyta ne anksčiau nei prieš 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos, bei privalo būti pilnai sukomplektuota (rinkiniai, kuriems buvo taikomas bendras kainos pasiūlymas negali būti skaidomi). Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas ar įgaliotas atstovas turi teisę nepriimti prekės grąžinimui.
1.5. Prekė ir jos originali pakuotė turi būti nesugadinta, tinkamai paruošta, nepraradusi prekinės išvaizdos, su originaliomis etiketėmis.
1.6. Pardavėjas pinigus už sumokėtas prekes turi grąžinti per 14 dienų nuo prekės priėmimo.
1.7. Prekės grąžinimo/ keitimo terminas pasibaigia po 14 dienų: nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytą prekę arba: jeigu Pirkėjas vienu užsakymu užsakė daugiau negu vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę; jeigu prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis, – nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar Pirkėjo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį.
1.8. Pirkėjas ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą ir prekės grąžinimo/ keitimo pateikimo Pardavėjui arba jo įgaliotam asmeniui turi išsiųsti prekes. Prekė turi būti saugiai supakuota, grąžinama originalioje pakuotėje, tokioje kokioje buvo gauta iš Pardavėjo.
1.9. Pardavėjas turi ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo grąžintų prekių dienos (jeigu užsakymą sudarė kelios dalys, nuo paskutinės užsakymo dallies gavimo) apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant sumokėtas Pirkėjo pristatymo išlaidas (numatyta išimtis grąžinimo taisyklių 1.3 p.). Visa suma grąžinama į Pirkėjo nurodytą sąskaitą.

1.10. Prekių, kurių negalima keisti / grąžinti sąrašas:

  • Sportinių liemenėlių pakietinimai
  • Pėdkelnės
  • Gertuvės