Slimwear istorija

Kai tampa sunku atskirti, kurie produktai yra geri, o kurie tik gerai reklamuojami, apima pasididžiavimo jausmas, jog Lietuvoje atstovaujame išskirtinį ir unikalų italų gamintoją, kurio produkcija leidžia moterims jaustis ir atrodyti geriau. Slimwear – tai jūsų geros savijautos oazė, kurioje galite įsigyti moksliniais tyrimais patvirtintų produktų, skirtų stilingam sportui, kūno formavimui, kovai su celiulitu bei kitais netobulumais. Inovatyvi sportinės aprangos technologija, naudojama kartu su efektyvia ir veiksminga kūno kosmetika bei papildais, leidžia moterims suspindėti, pasiekti išvajotą išvaizdą ir jausti tvirtą pasitikėjimą savimi.

Kaip prasidėjo Slimwear kelionė į Lietuvą?

Slimwear istorija prasidėjo įkvėpta mano meilės judėjimui. Visuomet mėgau aktyvų laisvalaikį ir nemažai sportuoju, todėl kartą sporto salėje pamačiusi trenerę su nepriekaištinga sportine apranga nepaprastai panorau sužinoti, kur ją galima įsigyti. Išgirdusi apie jos funkcionalumą ir savybes supratau, kad tai yra tai, ko aš taip ilgai ieškojau...

Viskas prasidėjo nuo asmeninių paieškų

Nemažai laiko praleisdavau kelyje, daug laiko leidžiant Italijoje, todėl rūpinausi savo kojų gerove ir dėvėdavau kompresines pėdkelnes ar tampres. Su dauguma jų nesijausdavau gerai, nuvildavo jų kokybė arba jos būdavo nepatrauklios išvaizdos, todėl dūlėdavo stalčiuose. Atradusi Slimwear tampres aš supratau, kad galiu rūpintis savo kojų kraujotaka, raumenimis ir odos būkle bei kartu atrodyti puikiai! Šie laisvalaikio drabužiai yra tikras įrodymas, kad ten, kur susitinka stilinga apranga ir inovatyviomis technologijomis, gimsta kasdieną keičiantys sprendimai.  

Mes, moterys mokame puoselėti savo grožį, pabrėžti privalumus bei paslėpti netobulumus, tačiau besirūpindamos savo išvaizda neretai pamirštame, jog tam tikrus trūkumus reikėtų ne tik maskuoti. Ne paslaptis, jog viena dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis susiduria kas antra moteris, yra celiulitas.

Moksliškai patvirtintas efektyvumas

Klinikiniai ir dermatologiniai tyrimai patvirtinto bioaktyviais mineralais praturtinto Slimwear audinio efektyvumą. Ši apranga ne tik paryškina moters privalumus ir maskuoja celiulitą, bet ir padeda mažinti jo požymius. Nepaisant visų šių privalumų Slimwear buvo įkvėptas ne rūbo charakteristikų, o jausmo, kuris apima jį vilkint. Dažnai sulaukiu klienčių žinučių, kuriose jos pasakoja, kaip negali atsidžiaugti atvaizdu veidrodyje ir jaučiasi daug labiau pasitikinčios savimi. Dar didesnį efektyvumą ir geresnius rezultatus padeda pasiekti kūno kosmetika bei specializuoti maisto papildai.

Neužtrukau pastebėti, jog su šia dailiai kūną formuojančia apranga pagerėjo ir mano sporto rezultatai bei sumažėjo kojų nuovargis po treniruočių. Būtent dėl aprangos audinio veiksmingumo ir pasitikėjimo savimi keliančio pojūčio šie laisvalaikio drabužiai mane lydi ne tik sporto salėje, bet ir kasdienėje veikloje.

Pamilusi šią aprangą bei efektyvią kūno kosmetiką neabejojau, jog šios prekės taps nepakeičiamomis ir Lietuvos moterims ir vyrams.

Tikriausiai daugumai pažįstamas jausmas, kuomet atradus kažką nepaprasto, norisi tuo dalintis. Slimwear siekia paskatinti kiekvieną moterį jaustis gerai savo kūne, puoselėti jį bei dar tvirčiau pasitikėti savimi.